© 2015 Azat Hüseyin Bilişik

Yaşam

Agar io Oyunu

- 10 Temmuz 2015

Sevgili arkadaşlar son zamanların yeni bağımlılık yaratan oyunu agar io evet bu oyunu kendimden anlatacağım 🙂

Agar io oyunu windows sunucuda çalışan bir oyun script. şuanda Türkiye bazlı sunucularda yazılımı indirip kuranlar var ciddi potansiyel ziyaretçi almış bulunmaktalar. Orijinal olarak agar.io sitesi var bununla birlikte ios ve android versiyonları da çıkmış bulunmakta resmi siteden bakıp inceleyebilirsiniz.

Oyun yazılımı bilgisayar versiyonda çıktı ilk başta fare ile hareket ettirdiniz bir halka düşünün bilgisayarınızın faresini nereye götürürseniz halka oraya doğru ilerlemektedir. Hemen bir foto çakalım 🙂

agar-io-bagimlilik-oyunu

Şimdi etrafınızda bulunan küçük halkaları yemeniz ve büyümeniz gerekmektedir çünkü bu oyunda kural büyük halka küçük halkayı daima yer bitirir. Siz büyüdükçe sunucu içerisinde bulunan ve sizden küçük oyuncuları da ham yapabilirsiniz.

Oyunda 2 özellik mevcut bu özellikleri sıralarsak birincisi mitoz bölünmeyle büyüyorsunuz bunu space yani boşluk tuşuyla yapıyorsunuz.İkincisi ise farklı bir oyuncuya yardım edebiliyorsunuz bunu da klavyeden w harfiyle yapıyorsunuz.

Evet yavaş yavaş oyuna giriş yapabilir oyunu tam anlamıyla öğrenebilirsiniz.

DİKKAT : Agar io oyunu ciddi bir şekilde bağımlılık yaratıyor. Boş vaktiniz bol ise canınız sıkılıyorsa oynayın diğer türlü giriş yapmayın benden söylemesi 🙂

Buradan siteye gidebilirsiniz. Agar.io

İyi eğlenceler olsun

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir