© 2015 Azat Hüseyin Bilişik

Yaşam

Online Pdf Kitap Okuma Zamanı!

- 21 Eylül 2015

Merhaba sevgili dostlar, Bugün İnternet camiasında son zamanlarda online kitap okuma siteleri ön plana çıkıyor. Sağlam bir araştırma yaptıktan sonra güzel sitelere eriştim. Sitede bulunan pdf kitaplar belki de günlerce aramanız sonucunda bulunamayan ve zengin içeriklere sahip. Pdf kitap okuma sitesinde günde en az 4 kitap eklenmektedir. Siteye giriş yapan kitap dostları tekrar siteye erişmek için can atıyorlar.

Özellikle tarih kitapları kategorisine yoğun ilgi var Türkiye’de insanlar Dünyada ne oldu ne bitti bilmek, öğrenmek istiyor. Sitenin kurucusu olan Safa Mağat ile görüşmelerimiz sonucunda günde en az 50 kitap isteği geldiğini ve yetişmekte zorluk çektiklerini belirtti. Gelelim özelliklerini saymakla bitiremediğimiz pdf kitap oku sitesine o sitenin adı www.pdfekitapoku.com arkadaşlar. Son zamanlarda çok saldırı aldıklarını ve bu sektöre de sıkıntılı kişilerin el attığını söylemekte ben de destek olmamız gerektiğini düşünerek böyle bir yazı yazma gereği duydum.

Şuanda facebook sayfalarından haftalık çekiliş yaparak insanları kitap okumaya teşvik eden bir siteye sorun çıkarmak bana göre büyük bir haksızlık. Çekiliş demişken videosunu da izlemenizde fayda var 🙂

Safa arkadaşımız pdf kitap oku sloganıyla bu yola başvurmuş güzelliklerin peşinden koşan biri bizler de kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Son olarak kitap yazarları hakkında yaptıkları çalışmayı yakın zamanda ziyaretçilerine açacaklarını belirtiyor heyecanlı bir şekilde ben de sizler gibi merakla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir