© 2015 Azat Hüseyin Bilişik

Webmaster Genel

r10.net İstanbul büyük iftar buluşması 2015

- 13 Temmuz 2015

20150712_221630
Selamlar,
İstanbul Bahçelievler’de gerçekleşen r10.net İstanbul Büyük iftar buluşmasına katılım yoğundu. (gözlemlediğim kadarıyla 100+)
Güzel bir buluşma oldu bir yandan hasret giderdik bir yandan yapılan konuşmalar oldukça verimli geçtiğini söyleyebilirim 🙂

Bizim oturduğumuz masada Radore’den satış geliştirme uzmanı Serkan Dinç ve aynı şekilde Radore’de çalışan bir kaç arkadaş daha vardı. Ön taraf sol başta Fatih Kuru haber01.com, soldan 2.  bendeniz Azat Hüseyin, sağ başta ağabeyim Hasan Ali, sağdan ikinci Göksel Toprak limonwp.com ve sayamayacağım bir çok arkadaş ile tanışma fırsatımız oldu.

Genellikle webmaster genel konular konuşuldu. Başımızdan geçen bir çok anıyı anlattık.

Bazı projelerde birbirimize nasıl katkı sağlayabiliriz bu düşünce içerisindeydik baştan sona verimli geçtiğini tekrar belirtmek isterim.

Forumdan bir çok arkadaşın haberi yoktu yada ikamet ettikleri yer uzak diye katılmayanlar oldu ama buna rağmen katılım 100 ün üstündeydi.

Sanırım geleneksel buluşmalar gün geçtikçe daha da ilerleyecek artacak. Katılan arkadaşlara ve buluşmaya sponsor olan Radore’ye teşekkürler.

 

Prev Post:

Agar io Oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir